Siste nytt fra rundt omkring

Hjem

Sesongen 2017
Rangering Navn Lag Mål
1 Sondre Steinsbu Kjølsøy Skarbøvik IF 14
2 Franjo Tepuric Bergsøy IL 12
3 Bengt Hole Alnes FK Sykkylven 11
4 Daniel Reza Malakzadeh Skarbøvik IF 10
- Daniel Jøsok Kvalsvik Bergsøy IL 10
6 Magnus Waade Myklebust Hødd 2  9
7 Martin Søvik Røren Bergsøy IL  8
- Robert Mathias Dahlberg Volda Turn og Idrottslag - Fotball  8
- Sander Leinebø Ulfstein Bergsøy IL  8
10 Sondre Hamnøy Emblem IL  7
- Martinus Røyset Bakken Hareid IL  7
- Tobias Vassbotn Evebø Volda Turn og Idrottslag - Fotball  7
- Trond Edvard Brynestad Godøy IL  7
14 Elias Stenseth Dahlberg Emblem IL  5
- Isak Skare Haanes Hødd 2  5
- Ruben-Kenneth Brandal Hareid IL  5
- Jan Petter Mork Larsnes/Gursken FK  5
- Peter Saunes Hasund Hødd 2  5
- Håkon Hunnes Hanssen FK Sykkylven  5
20 Anders Vaagen Larsnes/Gursken FK  4
- Magnus Austbø Seth IL Norborg  4
- Daniel Gjerde SPK Rollon  4
- Tor-Jørgen Sætre Kleppe Larsnes/Gursken FK  4
- Thomas James Malins Volda Turn og Idrottslag - Fotball  4
- Håkon Botn Brautaset Hødd 2  4
- Carl Fredrik Engholm Holen Langevåg IL  4
- Vinjar Kringstad Vedde Langevåg IL  4
- Andreas Magne Mulelid Kvam Godøy IL  4
29 Erik Øiehaug SPK Rollon  3
- Thomas Sætre Hauge Bergsøy IL  3
- Sondre Sandnes Beite Hødd 2  3
- Viktor Ystenes Fauske FK Sykkylven  3
- Kenneth-Andre Hole Volda Turn og Idrottslag - Fotball  3
- Sander Djupvik Hødd 2  3
- Andreas Malde Breimyr Hødd 2  3
- Amani Dickson Mbedule Hødd 2  3
- Isak Dybvik Määttä Langevåg IL  3
- Albert Andreas Hundvebakke Devold Langevåg IL  3
- Thomas Seth Gjøsund Emblem IL  3
- Nikolas Arne Fjørtoft IL Norborg  3
- Sindre Fjæstad Pedersen Skarbøvik IF  3
- Per-Stian Justsen Alvestad IL Norborg  3
- Marcus Drønnen Steffensen Emblem IL  3
44 Frank Sverre Kopperstad Skorpen Bergsøy IL  2
- Gustav Brandal Dimmen Hødd 2  2
- Nikolas Hjelset Hay SPK Rollon  2
- Henning Dyb Godøy IL  2
- Christoffer Wiik Bjerknes Volda Turn og Idrottslag - Fotball  2
- Eirik Franke Saunes Hødd 2  2
- Rasmus Aarflot Volda Turn og Idrottslag - Fotball  2
- Karl Gerhard Bringsvor Larsnes/Gursken FK  2
- Nikolai Vadseth Langevåg IL  2
- Johannes Sundgot Hødd 2  2
- Joakim Bolsø Skarbøvik IF  2
- Andreas Blindheim SPK Rollon  2
- Simon Vågnes Langevåg IL  2
- Daniel Rongved Østrem SPK Rollon  2
- Bader Rahhaoui Hødd 2  2
- Daniel Skare Haanes Hødd 2  2
- Johan Strand SPK Rollon  2
- August Julian Brandal Hareid IL  2
62 Robert Auflem Vik Larsnes/Gursken FK  1
- Nauris Driksna Hareid IL  1
- Simon Holstad Grimstad Hareid IL  1
- Izantullah Ahmadzai Langevåg IL  1
- Craig Stuart Rogers Bergsøy IL  1
- Ruben Grytten Holmeset IL Norborg  1
- Ole Johan Øster Urke IL Norborg  1
- Vetle Fiskerstrand Langevåg IL  1
- Fredrik Malme Kvalsnes Volda Turn og Idrottslag - Fotball  1
- Aasmund Østrem Emblem IL  1
- Henrik Rekdal Eidheim Larsnes/Gursken FK  1
- Kristian Klemetsen Skarbøvik IF  1
- Iver Flåthe Lindseth SPK Rollon  1
- Roar Amundsen Bergsøy IL  1
- Preben Alexander Sætre Hødd 2  1
- Jim Tore Humborstad Emblem IL  1
- Jan Olav Humborstad Emblem IL  1
- Matias Mork Vatneødegård IL Norborg  1
- Nils Ottar Sandø Skarbøvik IF  1
- Lage Hoel Haadem SPK Rollon  1
- Eirik Schøning Volda Turn og Idrottslag - Fotball  1
- Jonas Døving Nordal SPK Rollon  1
- Fredrik Muren Bergsøy IL  1
- Marius Finstad Austnes IL Norborg  1
- Anders Giske Hagen SPK Rollon  1
- Emil Olsbø Wagelseth Nilsen Skarbøvik IF  1
- Manuel Hoedemakers Skarbøvik IF  1
- Tobias Sagli FK Sykkylven  1
- Wachirawut Phudithip Hødd 2  1
- Eirik Heltne Bergsøy IL  1
- Stian Sylte Bellen Volda Turn og Idrottslag - Fotball  1
- Trygve Johan Erga Furland FK Sykkylven  1
- Ole-Thomas Kulseth FK Sykkylven  1
- Mathias Kristensen Sandø Skarbøvik IF  1
- Jonathan Mulelid Godøy IL  1
- Petter Haddal Worren Hødd 2  1
- Børge Gulbrandsen Drevik SPK Rollon  1
- Henrik Holstad Hareid IL  1
- Eiliv Tore Howlid Hareid IL  1
- Nikolay Sundgot Hareid IL  1
- Bjørnar Johansen Emblem IL  1
- Jonas Finnstad Austnes IL Norborg  1
- Martin Haanes Larsnes/Gursken FK  1
- Johnny Moltubakk Larsnes/Gursken FK  1
- Sander Tørlen Emblem IL  1
- Jan Erik Slinning Pedersen Skarbøvik IF  1
- William Fjørtoft Hødd 2  1
- Jørgen Aspehaug Bjerkan Emblem IL  1
- Torkild Rørvik SPK Rollon  1
- Steven Fellows Emblem IL  1
- Inge-André Godø Skarbøvik IF  1
- Sondre Brochmann Skylstad FK Sykkylven  1
- Børge Vågnes Holen Langevåg IL  1
- Stian Toft Zahl Bergsøy IL  1
- Joakim Rogne Kjærstad IL Norborg  1
- Naranth Thambiturai Langevåg IL  1
- Ole Martin Helland Korsnes FK Sykkylven  1
- Marius Sporstøl Bergsøy IL  1
- Stian Moe Finnøy Volda Turn og Idrottslag - Fotball  1
- Ådne Hellandsvik IL Norborg  1


Emblem Idrettslag

4. divisjon Sunnmøre 2017

# Lag K S U T MF P
1 Hødd 2 16 14 1 1 43 43
2 Bergsøy 16 11 3 2 32 36
3 Volda 16 9 5 2 12 32
4 Emblem 16 7 2 7 1 23
5 Skarbøvik 16 5 7 4 6 22
6 Hareid 16 6 4 6 -6 22
7 Larsnes/Gursken 16 5 4 7 -1 19
8 Sykkylven 16 4 7 5 -1 19
9 Rollon 16 3 5 8 -14 14
10 Norborg 16 3 4 9 -22 13
11 Godøy 16 3 3 10 -26 12
12 Langevåg 16 3 1 12 -24 10

Neste kamp

Serierunde 17
Datum fre., 14. sep. 2018 Beginn 18:30
Emblem IL
Emblem
-:- Hødd 2
Hødd 2

Toppscorer 4. divisjon 2017 (per 7.9)

# Navn Lag Mål
1 Sondre Steinsbu Kjølsøy Skarbøvik 14
2 Franjo Tepuric Bergsøy 12
3 Bengt Hole Alnes Sykkylven 11
4 Daniel Reza Malakzadeh Skarbøvik 10
- Daniel Jøsok Kvalsvik Bergsøy 10

Treningstider 2016

Mandag kl 18:00 - 20:30 Sunnmørshallen
Tirsdag kl 20:00 - 21:30 Ebbemyra
Torsdag kl 20:00 - 21:30 Treningskamp
Fredag kl 17:00 - 18:30 Ebbemyra

Besøkende

Vi har 225 gjester her nå