Siste nytt fra rundt omkring

HjemSesongen 2017

Sesongen 2017
Rangering Navn Lag Mål
1 Sondre Steinsbu Kjølsøy Skarbøvik IF 19
2 Trond Edvard Brynestad Godøy IL 18
3 Franjo Tepuric Bergsøy IL 15
4 Daniel Jøsok Kvalsvik Bergsøy IL 14
5 Martin Søvik Røren Bergsøy IL 13
6 Daniel Reza Malakzadeh Skarbøvik IF 12
7 Gustav Brandal Dimmen Hødd 2 11
- Håkon Botn Brautaset Hødd 2 11
- Bengt Hole Alnes FK Sykkylven 11
10 Magnus Waade Myklebust Hødd 2 10
- Tobias Vassbotn Evebø Volda Turn og Idrottslag - Fotball 10
- Stian Moe Finnøy Volda Turn og Idrottslag - Fotball 10
13 Sondre Hamnøy Emblem IL  9
14 Elias Stenseth Dahlberg Emblem IL  8
- Isak Skare Haanes Hødd 2  8
- Nikolas Arne Fjørtoft IL Norborg  8
- Robert Mathias Dahlberg Volda Turn og Idrottslag - Fotball  8
- Sander Leinebø Ulfstein Bergsøy IL  8
- Håkon Hunnes Hanssen FK Sykkylven  8
20 Martinus Røyset Bakken Hareid IL  7
- Thomas Sætre Hauge Bergsøy IL  7
22 Anders Vaagen Larsnes/Gursken FK  6
- Daniel Gjerde SPK Rollon  6
- Ruben-Kenneth Brandal Hareid IL  6
- Jan Petter Mork Larsnes/Gursken FK  6
- Peter Saunes Hasund Hødd 2  6
27 Magnus Austbø Seth IL Norborg  5
- Tor-Jørgen Sætre Kleppe Larsnes/Gursken FK  5
- Kenneth-Andre Hole Volda Turn og Idrottslag - Fotball  5
- Sander Djupvik Hødd 2  5
- Eirik Franke Saunes Hødd 2  5
- Isak Dybvik Määttä Langevåg IL  5
- Albert Andreas Hundvebakke Devold Langevåg IL  5
- Lage Hoel Haadem SPK Rollon  5
- Per-Stian Justsen Alvestad IL Norborg  5
36 Frank Sverre Kopperstad Skorpen Bergsøy IL  4
- Erik Øiehaug SPK Rollon  4
- Thomas James Malins Volda Turn og Idrottslag - Fotball  4
- Carl Fredrik Engholm Holen Langevåg IL  4
- Vinjar Kringstad Vedde Langevåg IL  4
- Andreas Magne Mulelid Kvam Godøy IL  4
- Sindre Fjæstad Pedersen Skarbøvik IF  4
- Marcus Drønnen Steffensen Emblem IL  4
44 Sondre Sandnes Beite Hødd 2  3
- Viktor Ystenes Fauske FK Sykkylven  3
- Andreas Malde Breimyr Hødd 2  3
- Amani Dickson Mbedule Hødd 2  3
- Thomas Seth Gjøsund Emblem IL  3
- Jonas Døving Nordal SPK Rollon  3
- Karl Gerhard Bringsvor Larsnes/Gursken FK  3
- Joakim Bolsø Skarbøvik IF  3
- Andreas Blindheim SPK Rollon  3
- Jonathan Mulelid Godøy IL  3
- Daniel Rongved Østrem SPK Rollon  3
- Bader Rahhaoui Hødd 2  3
- Daniel Skare Haanes Hødd 2  3
- Ole Martin Helland Korsnes FK Sykkylven  3
58 Robert Auflem Vik Larsnes/Gursken FK  2
- Craig Stuart Rogers Bergsøy IL  2
- Nikolas Hjelset Hay SPK Rollon  2
- Aasmund Østrem Emblem IL  2
- Henning Dyb Godøy IL  2
- Christoffer Wiik Bjerknes Volda Turn og Idrottslag - Fotball  2
- Rasmus Aarflot Volda Turn og Idrottslag - Fotball  2
- Nikolai Vadseth Langevåg IL  2
- Johannes Sundgot Hødd 2  2
- Ole-Thomas Kulseth FK Sykkylven  2
- Mathias Kristensen Sandø Skarbøvik IF  2
- Simon Vågnes Langevåg IL  2
- Jan Erik Slinning Pedersen Skarbøvik IF  2
- Jørgen Aspehaug Bjerkan Emblem IL  2
- Johan Strand SPK Rollon  2
- August Julian Brandal Hareid IL  2
- Naranth Thambiturai Langevåg IL  2
- Marius Sporstøl Bergsøy IL  2
- Sebastian Nordal Langevåg IL  2
- Glen Ørjan Kjersheim Johannessen FK Sykkylven  2
- Eskild Dagfinrud Volda Turn og Idrottslag - Fotball  2
- Vetle Johan Dagfinrud Volda Turn og Idrottslag - Fotball  2
- Erik Daniel Dyb Godøy IL  2
- Isak Gabriel Skotheim Hødd 2  2
- Robin Mikal Skarbø Skuseth Godøy IL  2
- Sander Sponland Jacobsen SPK Rollon  2
- Joakim Rune Austnes Godøy IL  2
85 Nauris Driksna Hareid IL  1
- Simon Holstad Grimstad Hareid IL  1
- Izantullah Ahmadzai Langevåg IL  1
- Ruben Grytten Holmeset IL Norborg  1
- Ole Johan Øster Urke IL Norborg  1
- Vetle Fiskerstrand Langevåg IL  1
- Fredrik Malme Kvalsnes Volda Turn og Idrottslag - Fotball  1
- Henrik Rekdal Eidheim Larsnes/Gursken FK  1
- Kristian Klemetsen Skarbøvik IF  1
- Iver Flåthe Lindseth SPK Rollon  1
- Roar Amundsen Bergsøy IL  1
- Preben Alexander Sætre Hødd 2  1
- Jim Tore Humborstad Emblem IL  1
- Jan Olav Humborstad Emblem IL  1
- Nils Ottar Sandø Skarbøvik IF  1
- Matias Mork Vatneødegård IL Norborg  1
- Eirik Schøning Volda Turn og Idrottslag - Fotball  1
- Fredrik Muren Bergsøy IL  1
- Marius Finstad Austnes IL Norborg  1
- Anders Giske Hagen SPK Rollon  1
- Manuel Hoedemakers Skarbøvik IF  1
- Emil Olsbø Wagelseth Nilsen Skarbøvik IF  1
- Tobias Sagli FK Sykkylven  1
- Wachirawut Phudithip Hødd 2  1
- Eirik Heltne Bergsøy IL  1
- Stian Sylte Bellen Volda Turn og Idrottslag - Fotball  1
- Trygve Johan Erga Furland FK Sykkylven  1
- Petter Haddal Worren Hødd 2  1
- Børge Gulbrandsen Drevik SPK Rollon  1
- Henrik Holstad Hareid IL  1
- Eiliv Tore Howlid Hareid IL  1
- Nikolay Sundgot Hareid IL  1
- Bjørnar Johansen Emblem IL  1
- Jonas Finnstad Austnes IL Norborg  1
- Martin Haanes Larsnes/Gursken FK  1
- Johnny Moltubakk Larsnes/Gursken FK  1
- Sander Tørlen Emblem IL  1
- William Fjørtoft Hødd 2  1
- Torkild Rørvik SPK Rollon  1
- Steven Fellows Emblem IL  1
- Inge-André Godø Skarbøvik IF  1
- Sondre Brochmann Skylstad FK Sykkylven  1
- Stian Toft Zahl Bergsøy IL  1
- Børge Vågnes Holen Langevåg IL  1
- Joakim Rogne Kjærstad IL Norborg  1
- Aleksander Kostopoulos Rekdal Hødd 2  1
- Ådne Hellandsvik IL Norborg  1
- Henrik Grimstad Hareid IL  1
- Torgeir Skeide Hareid IL  1
- Damian Hugo Gimenez Cruz FK Sykkylven  1
- John Åge Østensen SPK Rollon  1
- Jonas Graneng Dahlen Volda Turn og Idrottslag - Fotball  1
- Roy-Kåre Reite Volda Turn og Idrottslag - Fotball  1
- Runar Løvold Volda Turn og Idrottslag - Fotball  1
- Johann Barstad Lade Skarbøvik IF  1
- Jo Martin Krüger SPK Rollon  1
- Bjarte Tomren Godøy IL  1
- Daniel Alexander Dybvik Määttä Langevåg IL  1
- Elias Martin Flø Hødd 2  1
- Magnus Ansok Jensen IL Norborg  1
- Kim-André Lid Alvestad Hareid IL  1


Emblem Idrettslag

4. divisjon Sunnmøre 2017

# Lag K S U T MF P
1 Hødd 2 22 18 2 2 63 56
2 Bergsøy 22 15 4 3 46 49
3 Volda 22 14 6 2 30 48
4 Skarbøvik 22 7 8 7 8 29
5 Rollon 22 8 5 9 -5 29
6 Emblem 22 8 3 11 -4 27
7 Hareid 22 7 5 10 -22 26
8 Godøy 22 7 3 12 -19 24
9 Sykkylven 22 5 8 9 -13 23
10 Larsnes/Gursken 22 6 5 11 -13 23
11 Langevåg 22 6 1 15 -33 19
12 Norborg 22 4 4 14 -38 16

Neste kamp


4. divisjon 2018

Toppscorer 4. divisjon 2017 (sesongslutt)

# Navn Lag Mål
1 Sondre Steinsbu Kjølsøy Skarbøvik 19
2 Trond Edvard Brynestad Godøy 18
3 Franjo Tepuric Bergsøy 15
4 Daniel Jøsok Kvalsvik Bergsøy 14
5 Martin Søvik Røren Bergsøy 13

Treningstider 2016

Mandag kl 18:00 - 20:30 Sunnmørshallen
Tirsdag kl 20:00 - 21:30 Ebbemyra
Torsdag kl 20:00 - 21:30 Treningskamp
Fredag kl 17:00 - 18:30 Ebbemyra

Besøkende

Vi har 56 gjester her nå