Siste nytt fra rundt omkring

HjemSesongen 2017Seriekamper

Sesongen 2017
 Spillerstall - Volda Turn og Idrottslag - Fotball [VTI]

Bilde av lag [Volda Turn og Idrottslag - Fotball]

 Ukjent Fødselsdag (Alder): Spilt Startellever Inn Ut Assister Gule kort Mål Røde kort Mål totalt
Rasmus Aarflot Norway, Kingdom of Rasmus Aarflot   - 2 0 0 0 0 0 2 0 2,00
Stian Sylte Bellen Norway, Kingdom of Stian Sylte Bellen   - 1 0 0 0 0 0 1 0 1,00
Christoffer Wiik Bjerknes Norway, Kingdom of Christoffer Wiik Bjerknes   - 2 0 0 0 0 0 2 0 2,00
Eskild Dagfinrud Norway, Kingdom of Eskild Dagfinrud   - 2 0 0 0 0 0 2 0 2,00
Vetle Johan Dagfinrud Norway, Kingdom of Vetle Johan Dagfinrud   - 2 0 0 0 0 0 2 0 2,00
Robert Mathias Dahlberg Norway, Kingdom of Robert Mathias Dahlberg   - 7 0 0 0 0 0 8 0 8,00
Jonas Graneng Dahlen Norway, Kingdom of Jonas Graneng Dahlen   - 1 0 0 0 0 0 1 0 1,00
Tobias Vassbotn Evebø Norway, Kingdom of Tobias Vassbotn Evebø   - 8 0 0 0 0 0 10 0 10,00
Stian Moe Finnøy Norway, Kingdom of Stian Moe Finnøy   - 6 0 0 0 0 0 10 0 10,00
Kenneth-Andre Hole Norway, Kingdom of Kenneth-Andre Hole   - 4 0 0 0 0 0 5 0 5,00
Fredrik Malme Kvalsnes Norway, Kingdom of Fredrik Malme Kvalsnes   - 1 0 0 0 0 0 1 0 1,00
Runar Løvold Norway, Kingdom of Runar Løvold   - 1 0 0 0 0 0 1 0 1,00
Thomas James Malins Thomas James Malins   - 4 0 0 0 0 0 4 0 4,00
Roy-Kåre Reite Norway, Kingdom of Roy-Kåre Reite   - 1 0 0 0 0 0 1 0 1,00
Eirik Schøning Norway, Kingdom of Eirik Schøning   - 2 0 0 0 0 0 1 0 1,00
Totalt 0 0 51 0 51,00

Emblem Idrettslag

4. divisjon Sunnmøre 2017

# Lag K S U T MF P
1 Hødd 2 22 18 2 2 63 56
2 Bergsøy 22 15 4 3 46 49
3 Volda 22 14 6 2 30 48
4 Skarbøvik 22 7 8 7 8 29
5 Rollon 22 8 5 9 -5 29
6 Emblem 22 8 3 11 -4 27
7 Hareid 22 7 5 10 -22 26
8 Godøy 22 7 3 12 -19 24
9 Sykkylven 22 5 8 9 -13 23
10 Larsnes/Gursken 22 6 5 11 -13 23
11 Langevåg 22 6 1 15 -33 19
12 Norborg 22 4 4 14 -38 16

Neste kamp


4. divisjon 2018

Toppscorer 4. divisjon 2017 (sesongslutt)

# Navn Lag Mål
1 Sondre Steinsbu Kjølsøy Skarbøvik 19
2 Trond Edvard Brynestad Godøy 18
3 Franjo Tepuric Bergsøy 15
4 Daniel Jøsok Kvalsvik Bergsøy 14
5 Martin Søvik Røren Bergsøy 13

Treningstider 2016

Mandag kl 18:00 - 20:30 Sunnmørshallen
Tirsdag kl 20:00 - 21:30 Ebbemyra
Torsdag kl 20:00 - 21:30 Treningskamp
Fredag kl 17:00 - 18:30 Ebbemyra

Besøkende

Vi har 30 gjester her nå