Siste nytt fra rundt omkring

HjemSesongen 2017

Sesongen 2011
Kampprogram: Emblem IL

torsdag, 28.04.2011 Runde 1
18:30 h Brattvåg IL 2 - Emblem IL1-5 thumbs_up.png
torsdag, 05.05.2011 Runde 2
18:30 h Emblem IL - Ørskog IL3-4 thumbs_down.png
torsdag, 12.05.2011 Runde 3
18:30 h Stordal IL - Emblem IL4-0 thumbs_down.png
torsdag, 19.05.2011 Runde 4
18:30 h Emblem IL - Lepsøy IL2-1 thumbs_up.png
fredag, 27.05.2011 Runde 5
19:00 h Harøy IL - Emblem IL1-3 thumbs_up.png
torsdag, 02.06.2011 Runde 6
18:30 h Emblem IL - Ellingsøy IL4-4 draw.png
torsdag, 09.06.2011 Runde 7
18:30 h IL Ravn - Emblem IL2-5 thumbs_up.png
onsdag, 15.06.2011 Runde 8
18:30 h Emblem IL - Skodje IL2-4 thumbs_down.png
fredag, 01.07.2011 Runde 10
19:00 h HaNo FK - Emblem IL2-0 thumbs_down.png
mandag, 04.07.2011 Runde 11
18:30 h Emblem IL - IL Norborg 23-1 thumbs_up.png
torsdag, 11.08.2011 Runde 12
18:30 h Emblem IL - Brattvåg IL 24-3 thumbs_up.png
torsdag, 18.08.2011 Runde 13
18:30 h Ørskog IL - Emblem IL0-0 draw.png
mandag, 29.08.2011 Runde 14
18:30 h Emblem IL - Stordal IL3-3 draw.png
torsdag, 01.09.2011 Runde 15
18:30 h Lepsøy IL - Emblem IL1-3 thumbs_up.png
torsdag, 08.09.2011 Runde 16
18:30 h Emblem IL - Harøy IL7-0 thumbs_up.png
torsdag, 15.09.2011 Runde 17
18:30 h Ellingsøy IL - Emblem IL2-3 thumbs_up.png
torsdag, 20.10.2011 Runde 18
18:30 h Emblem IL - IL Ravn10-0 thumbs_up.png
torsdag, 29.09.2011 Runde 19
18:30 h Skodje IL - Emblem IL2-4 thumbs_up.png
fredag, 14.10.2011 Runde 21
18:30 h Emblem IL - HaNo FK4-2 thumbs_up.png
søndag, 23.10.2011 Runde 22
13:00 h IL Norborg 2 - Emblem IL3-4 thumbs_up.png
Emblem Idrettslag

4. divisjon Sunnmøre 2017

# Lag K S U T MF P
1 Hødd 2 22 18 2 2 63 56
2 Bergsøy 22 15 4 3 46 49
3 Volda 22 14 6 2 30 48
4 Skarbøvik 22 7 8 7 8 29
5 Rollon 22 8 5 9 -5 29
6 Emblem 22 8 3 11 -4 27
7 Hareid 22 7 5 10 -22 26
8 Godøy 22 7 3 12 -19 24
9 Sykkylven 22 5 8 9 -13 23
10 Larsnes/Gursken 22 6 5 11 -13 23
11 Langevåg 22 6 1 15 -33 19
12 Norborg 22 4 4 14 -38 16

Neste kamp


4. divisjon 2018

Toppscorer 4. divisjon 2017 (sesongslutt)

# Navn Lag Mål
1 Sondre Steinsbu Kjølsøy Skarbøvik 19
2 Trond Edvard Brynestad Godøy 18
3 Franjo Tepuric Bergsøy 15
4 Daniel Jøsok Kvalsvik Bergsøy 14
5 Martin Søvik Røren Bergsøy 13

Treningstider 2016

Mandag kl 18:00 - 20:30 Sunnmørshallen
Tirsdag kl 20:00 - 21:30 Ebbemyra
Torsdag kl 20:00 - 21:30 Treningskamp
Fredag kl 17:00 - 18:30 Ebbemyra

Besøkende

Vi har 99 gjester her nå