Siste nytt fra rundt omkring

HjemSesongen 2017Seriekamper

Sesongen 2017
Kampprogram: Emblem IL

fredag, 21.04.2017 Serierunde 1
18:30 h IL Norborg - Emblem IL2-2 draw.png
fredag, 28.04.2017 Serierunde 2
18:30 h Emblem IL - Hareid IL0-1 thumbs_down.png
torsdag, 04.05.2017 Serierunde 3
18:30 h Langevåg IL - Emblem IL0-3 thumbs_up.png
torsdag, 11.05.2017 Serierunde 4
18:30 h FK Sykkylven - Emblem IL2-1 thumbs_down.png
torsdag, 18.05.2017 Serierunde 5
18:30 h Emblem IL - Larsnes/Gursken FK3-1 thumbs_up.png
mandag, 29.05.2017 Serierunde 6
18:30 h Hødd 2 - Emblem IL6-0 thumbs_down.png
torsdag, 01.06.2017 Serierunde 7
18:30 h Emblem IL - Skarbøvik IF2-6 thumbs_down.png
fredag, 09.06.2017 Serierunde 8
18:30 h Volda Turn og Idrottslag - Fotball - Emblem IL1-0 thumbs_down.png
fredag, 16.06.2017 Serierunde 9
18:30 h Emblem IL - Bergsøy IL1-2 thumbs_down.png
torsdag, 22.06.2017 Serierunde 10
18:30 h Godøy IL - Emblem IL1-0 thumbs_down.png
torsdag, 29.06.2017 Serierunde 11
18:30 h Emblem IL - SPK Rollon0-0 draw.png
fredag, 11.08.2017 Serierunde 12
18:30 h Emblem IL - IL Norborg6-0 thumbs_up.png
torsdag, 17.08.2017 Serierunde 13
18:30 h Hareid IL - Emblem IL1-2 thumbs_up.png
torsdag, 24.08.2017 Serierunde 14
18:30 h Emblem IL - Langevåg IL2-0 thumbs_up.png
torsdag, 31.08.2017 Serierunde 15
18:30 h Emblem IL - FK Sykkylven1-0 thumbs_up.png
torsdag, 07.09.2017 Serierunde 16
18:30 h Larsnes/Gursken FK - Emblem IL1-2 thumbs_up.png
fredag, 14.09.2018 Serierunde 17
18:30 h Emblem IL - Hødd 2-  

Emblem Idrettslag

4. divisjon Sunnmøre 2017

# Lag K S U T MF P
1 Hødd 2 16 14 1 1 43 43
2 Bergsøy 16 11 3 2 32 36
3 Volda 16 9 5 2 12 32
4 Emblem 16 7 2 7 1 23
5 Skarbøvik 16 5 7 4 6 22
6 Hareid 16 6 4 6 -6 22
7 Larsnes/Gursken 16 5 4 7 -1 19
8 Sykkylven 16 4 7 5 -1 19
9 Rollon 16 3 5 8 -14 14
10 Norborg 16 3 4 9 -22 13
11 Godøy 16 3 3 10 -26 12
12 Langevåg 16 3 1 12 -24 10

Neste kamp

Serierunde 17
Datum fre., 14. sep. 2018 Beginn 18:30
Emblem IL
Emblem
-:- Hødd 2
Hødd 2

Toppscorer 4. divisjon 2017 (per 7.9)

# Navn Lag Mål
1 Sondre Steinsbu Kjølsøy Skarbøvik 14
2 Franjo Tepuric Bergsøy 12
3 Bengt Hole Alnes Sykkylven 11
4 Daniel Reza Malakzadeh Skarbøvik 10
- Daniel Jøsok Kvalsvik Bergsøy 10

Treningstider 2016

Mandag kl 18:00 - 20:30 Sunnmørshallen
Tirsdag kl 20:00 - 21:30 Ebbemyra
Torsdag kl 20:00 - 21:30 Treningskamp
Fredag kl 17:00 - 18:30 Ebbemyra

Besøkende

Vi har 230 gjester her nå