Siste nytt fra rundt omkring

HjemSesongen 2017

Sesongen 2013
Kampprogram: Emblem IL

torsdag, 18.04.2013 Serierunde 1
18:30 h Emblem IL - Skodje IL2-0 thumbs_up.png
torsdag, 25.04.2013 Serierunde 2
18:30 h IL Norborg - Emblem IL2-1 thumbs_down.png
torsdag, 02.05.2013 Serierunde 3
18:30 h Emblem IL - SPK Rollon3-3 draw.png
torsdag, 09.05.2013 Serierunde 4
18:30 h Emblem IL - Ørsta IL2-2 draw.png
torsdag, 16.05.2013 Serierunde 5
18:30 h Blindheim IL - Emblem IL1-3 thumbs_up.png
torsdag, 23.05.2013 Serierunde 6
18:30 h Emblem IL - IL Valder7-1 thumbs_up.png
torsdag, 30.05.2013 Serierunde 7
18:30 h Mauseidvåg og Solevåg IL - Emblem IL1-1 draw.png
torsdag, 06.06.2013 Serierunde 8
18:30 h Emblem IL - Stordal IL4-1 thumbs_up.png
torsdag, 13.06.2013 Serierunde 9
18:30 h Åram/VanKam - Emblem IL2-2 draw.png
torsdag, 20.06.2013 Serierunde 10
18:30 h Emblem IL - Godøy IL6-4 thumbs_up.png
torsdag, 27.06.2013 Serierunde 11
18:30 h Hareid IL - Emblem IL6-2 thumbs_down.png
torsdag, 08.08.2013 Serierunde 12
18:30 h Skodje IL - Emblem IL3-5 thumbs_up.png
torsdag, 15.08.2013 Serierunde 13
18:30 h Emblem IL - IL Norborg4-2 thumbs_up.png
torsdag, 22.08.2013 Serierunde 14
18:30 h SPK Rollon - Emblem IL1-2 thumbs_up.png
torsdag, 29.08.2013 Serierunde 15
19:30 h Ørsta IL - Emblem IL0-3 thumbs_up.png
torsdag, 05.09.2013 Serierunde 16
18:30 h Emblem IL - Blindheim IL3-3 draw.png
torsdag, 12.09.2013 Serierunde 17
18:30 h IL Valder - Emblem IL2-1 thumbs_down.png
torsdag, 19.09.2013 Serierunde 18
18:30 h Emblem IL - Mauseidvåg og Solevåg IL2-0 thumbs_up.png
torsdag, 26.09.2013 Serierunde 19
18:30 h Stordal IL - Emblem IL2-1 thumbs_down.png
torsdag, 03.10.2013 Serierunde 20
18:30 h Emblem IL - Åram/VanKam3-3 draw.png
lørdag, 12.10.2013 Round 21
13:00 h Godøy IL - Emblem IL2-2 draw.png
fredag, 18.10.2013 Round 22
18:30 h Emblem IL - Hareid IL4-2 thumbs_up.png

Emblem Idrettslag

4. divisjon Sunnmøre 2017

# Lag K S U T MF P
1 Hødd 2 22 18 2 2 63 56
2 Bergsøy 22 15 4 3 46 49
3 Volda 22 14 6 2 30 48
4 Skarbøvik 22 7 8 7 8 29
5 Rollon 22 8 5 9 -5 29
6 Emblem 22 8 3 11 -4 27
7 Hareid 22 7 5 10 -22 26
8 Godøy 22 7 3 12 -19 24
9 Sykkylven 22 5 8 9 -13 23
10 Larsnes/Gursken 22 6 5 11 -13 23
11 Langevåg 22 6 1 15 -33 19
12 Norborg 22 4 4 14 -38 16

Neste kamp


4. divisjon 2018

Toppscorer 4. divisjon 2017 (sesongslutt)

# Navn Lag Mål
1 Sondre Steinsbu Kjølsøy Skarbøvik 19
2 Trond Edvard Brynestad Godøy 18
3 Franjo Tepuric Bergsøy 15
4 Daniel Jøsok Kvalsvik Bergsøy 14
5 Martin Søvik Røren Bergsøy 13

Treningstider 2016

Mandag kl 18:00 - 20:30 Sunnmørshallen
Tirsdag kl 20:00 - 21:30 Ebbemyra
Torsdag kl 20:00 - 21:30 Treningskamp
Fredag kl 17:00 - 18:30 Ebbemyra

Besøkende

Vi har 97 gjester her nå