Siste nytt fra rundt omkring

HjemSesongen 2017

Sesongen 2014
Kampprogram: Emblem IL

torsdag, 24.04.2014 Serierunde 1
18:30 h Emblem IL - FK Sykkylven2-2 draw.png
onsdag, 30.04.2014 Serierunde 2
18:30 h Emblem IL - Hareid IL7-0 thumbs_up.png
torsdag, 08.05.2014 Serierunde 3
18:30 h Langevåg IL - Emblem IL1-5 thumbs_up.png
torsdag, 15.05.2014 Serierunde 4
18:30 h Emblem IL - Blindheim IL4-3 thumbs_up.png
torsdag, 22.05.2014 Serierunde 5
18:30 h IL Valder - Emblem IL2-3 thumbs_up.png
onsdag, 28.05.2014 Serierunde 6
18:30 h Emblem IL - Godøy IL3-2 thumbs_up.png
torsdag, 05.06.2014 Serierunde 7
18:30 h Ørsta IL - Emblem IL4-1 thumbs_down.png
onsdag, 11.06.2014 Serierunde 8
20:00 h Skodje IL - Emblem IL0-5 thumbs_up.png
torsdag, 19.06.2014 Serierunde 9
18:30 h Emblem IL - SPK Rollon5-2 thumbs_up.png
torsdag, 26.06.2014 Serierunde 10
19:00 h Stranda IL - Emblem IL1-5 thumbs_up.png
mandag, 16.06.2014 Serierunde 11
18:30 h Emblem IL - Volda Turn og Idrottslag - Fotball0-3 thumbs_down.png
torsdag, 14.08.2014 Serierunde 12
18:30 h FK Sykkylven - Emblem IL1-2 thumbs_up.png
torsdag, 21.08.2014 Serierunde 13
18:30 h Hareid IL - Emblem IL0-0 draw.png
torsdag, 28.08.2014 Serierunde 14
18:30 h Emblem IL - Langevåg IL4-4 draw.png
torsdag, 04.09.2014 Serierunde 15
18:30 h Blindheim IL - Emblem IL2-1 thumbs_down.png
torsdag, 11.09.2014 Serierunde 16
18:30 h Emblem IL - IL Valder2-1 thumbs_up.png
torsdag, 18.09.2014 Serierunde 17
18:30 h Godøy IL - Emblem IL4-1 thumbs_down.png
torsdag, 25.09.2014 Serierunde 18
18:30 h Emblem IL - Ørsta IL4-0 thumbs_up.png
torsdag, 02.10.2014 Serierunde 19
18:30 h Emblem IL - Skodje IL5-2 thumbs_up.png
torsdag, 09.10.2014 Serierunde 20
18:30 h SPK Rollon - Emblem IL0-2 thumbs_up.png
torsdag, 16.10.2014 Serierunde 21
18:30 h Emblem IL - Stranda IL2-2 draw.png
fredag, 24.10.2014 Serierunde 22
18:30 h Volda Turn og Idrottslag - Fotball - Emblem IL6-2 thumbs_down.png

Emblem Idrettslag

4. divisjon Sunnmøre 2017

# Lag K S U T MF P
1 Hødd 2 22 18 2 2 63 56
2 Bergsøy 22 15 4 3 46 49
3 Volda 22 14 6 2 30 48
4 Skarbøvik 22 7 8 7 8 29
5 Rollon 22 8 5 9 -5 29
6 Emblem 22 8 3 11 -4 27
7 Hareid 22 7 5 10 -22 26
8 Godøy 22 7 3 12 -19 24
9 Sykkylven 22 5 8 9 -13 23
10 Larsnes/Gursken 22 6 5 11 -13 23
11 Langevåg 22 6 1 15 -33 19
12 Norborg 22 4 4 14 -38 16

Neste kamp


4. divisjon 2018

Toppscorer 4. divisjon 2017 (sesongslutt)

# Navn Lag Mål
1 Sondre Steinsbu Kjølsøy Skarbøvik 19
2 Trond Edvard Brynestad Godøy 18
3 Franjo Tepuric Bergsøy 15
4 Daniel Jøsok Kvalsvik Bergsøy 14
5 Martin Søvik Røren Bergsøy 13

Treningstider 2016

Mandag kl 18:00 - 20:30 Sunnmørshallen
Tirsdag kl 20:00 - 21:30 Ebbemyra
Torsdag kl 20:00 - 21:30 Treningskamp
Fredag kl 17:00 - 18:30 Ebbemyra

Besøkende

Vi har 96 gjester her nå