Siste nytt fra rundt omkring

HjemSesongen 2017

Sesongen 2015
Kampprogram: Emblem IL

torsdag, 16.04.2015 Serierunde 1
18:30 h Emblem IL - FK Sykkylven5-0 thumbs_up.png
torsdag, 23.04.2015 Serierunde 2
18:30 h Godøy IL - Emblem IL2-1 thumbs_down.png
torsdag, 30.04.2015 Serierunde 3
19:00 h Emblem IL - Larsnes/Gursken FK1-0 thumbs_up.png
torsdag, 07.05.2015 Serierunde 4
18:30 h IL Valder - Emblem IL5-2 thumbs_down.png
torsdag, 14.05.2015 Serierunde 5
18:30 h SPK Rollon - Emblem IL1-1 draw.png
torsdag, 21.05.2015 Serierunde 6
18:30 h Emblem IL - Vartdal IL4-0 thumbs_up.png
torsdag, 28.05.2015 Serierunde 7
18:30 h Emblem IL - IL Norborg4-3 thumbs_up.png
torsdag, 04.06.2015 Serierunde 8
18:30 h Langevåg IL - Emblem IL2-2 draw.png
torsdag, 11.06.2015 Serierunde 9
18:30 h Emblem IL - Hareid IL3-2 thumbs_up.png
torsdag, 18.06.2015 Serierunde 10
18:30 h Vigra IL - Emblem IL4-0 thumbs_down.png
torsdag, 25.06.2015 Serierunde 11
18:30 h Emblem IL - Ørsta IL2-1 thumbs_up.png
torsdag, 13.08.2015 Serierunde 12
18:30 h FK Sykkylven - Emblem IL2-3 thumbs_up.png
torsdag, 20.08.2015 Serierunde 13
18:30 h Emblem IL - Godøy IL0-1 thumbs_down.png
torsdag, 27.08.2015 Serierunde 14
18:45 h Larsnes/Gursken FK - Emblem IL2-0 thumbs_down.png
torsdag, 03.09.2015 Serierunde 15
18:30 h Emblem IL - IL Valder3-1 thumbs_up.png
torsdag, 10.09.2015 Serierunde 16
18:30 h Emblem IL - SPK Rollon1-2 thumbs_down.png
lørdag, 19.09.2015 Serierunde 17
15:00 h Vartdal IL - Emblem IL-  
torsdag, 24.09.2015 Serierunde 18
18:30 h IL Norborg - Emblem IL-  
torsdag, 01.10.2015 Serierunde 19
18:30 h Emblem IL - Langevåg IL-  

Emblem Idrettslag

4. divisjon Sunnmøre 2017

# Lag K S U T MF P
1 Hødd 2 22 18 2 2 63 56
2 Bergsøy 22 15 4 3 46 49
3 Volda 22 14 6 2 30 48
4 Skarbøvik 22 7 8 7 8 29
5 Rollon 22 8 5 9 -5 29
6 Emblem 22 8 3 11 -4 27
7 Hareid 22 7 5 10 -22 26
8 Godøy 22 7 3 12 -19 24
9 Sykkylven 22 5 8 9 -13 23
10 Larsnes/Gursken 22 6 5 11 -13 23
11 Langevåg 22 6 1 15 -33 19
12 Norborg 22 4 4 14 -38 16

Neste kamp


4. divisjon 2018

Toppscorer 4. divisjon 2017 (sesongslutt)

# Navn Lag Mål
1 Sondre Steinsbu Kjølsøy Skarbøvik 19
2 Trond Edvard Brynestad Godøy 18
3 Franjo Tepuric Bergsøy 15
4 Daniel Jøsok Kvalsvik Bergsøy 14
5 Martin Søvik Røren Bergsøy 13

Treningstider 2016

Mandag kl 18:00 - 20:30 Sunnmørshallen
Tirsdag kl 20:00 - 21:30 Ebbemyra
Torsdag kl 20:00 - 21:30 Treningskamp
Fredag kl 17:00 - 18:30 Ebbemyra

Besøkende

Vi har 98 gjester her nå